Про основні засади християнського виховання говорили у Дашаві

У неділю, 6 травня, на парафію Собору Пресвятої Богородиці смт Дашава завітала п. Марта Гладій, досвідчений психолог із великим стажем праці у сфері сімейних відносин. Цю зустріч було організовано у співпраці із Сімейною пораднею Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни, де п. Марта працює терапевтом.

На зустрічі спілкувалися про основні засади християнського виховання дітей, про вікові кризи та шляхи їх подолання, про роль родини у вихованні та формуванні дитини. Зустріч пройшла у приємній атмосфері та була насичена численними корисними порадами. Усі присутні з цікавістю слухали та старалися запам’ятати те, що пояснювала пані Марта. Її слова стали причиною замислитися над багатьма тонкощами виховання дітей. А попри те, йшлося ще й про стосунки між батьками, про загальний контекст відносин у родині. Пані Марта намагалася показати, наскільки цей широкий контекст важливий для інтегрального особистісного становлення дитини.

Усі, хто побували на цій зустрічі, почерпнули багато доброго. І ще раз переконалися, що вчитися потрібно завжди, бо будь-який досвід є сильнішим, коли укріплений добрими знаннями, і навпаки всі наші знання набувають повного значення, коли вони закріплені досвідом і втілені в життя.

 

Інформацію подала Ірина Ващишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.