Про шкідливість алкоголю говорили у Рудниках

У п`ятницю, 20 квітня 2018 року у рамках проведеного тижня правових знань, дирекцією Рудниківського НВК та парохом о. Степаном Потічним було запрошено на зустріч із старшокласниками о. Тараса Сидора – голову комісії Стрийської єпархії «За тверезість життя». Під час зустрічі священик говорив про те, що невід’ємною частиною життя людини стали шкідливі звички. Майже усі конфлікти у родинах, правопорушення є спричинені у стані алкогольного сп’яніння.

 

о. Тарас Сидор розважав над темою гідності людини,  метою людського життя, згубного впливу алкоголю та запобігання алкоголізму серед молоді. Доповнивши багатьма прикладами, висвітлив проблеми алкозалежності, що підривають усі моральні,  етичні, духовні формації підростаючого покоління. Також священик закликав молодь до ведення тверезого способу життя, аргументуючи це тим, що алкоголізм, увійшовши у традицію народу, знищує здоров‘я і добробут людей, позбавляє їх гідності християнина та, пошкоджуючи розум людини, полонить волю.

На завершення заступник директора з виховної роботи Г.В. Сподарик подякувала отцям за повчальне слово, яке, сподіваємось, згодом, дасть свої плоди.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.