Проща парафій с. Сугрів та Підліски до Чудотворної ікони Вербицької Богородиці

201507031028363 липня 2015 року, відбулася перша піша проща парафій сіл Сугрів та Підліски Ходорівського деканату до чудотворної ікони Вербицької Богородиці. Прочани звершували цю прощу з проханням до Богородиці про мир в Україні.

У прощі взяли участь 80 прочан. Наймолодшому учаснику було 2 рочки, а найстаршому 80 років. По дорозі молилися Ісусову молитву, вервицю та співали духовні пісні. У храмі Святого Архистратига Михаїла с. Вербиця, прочани взяли участь у Божественній Літургії та  приступили Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.

О. Володимир Соколовський адміністратор парафії с. Сугрів та с. Підліски виголосив духовну науку в часі Літургії у храмі, заохотивши людей до щирої молитви з проханням до Матері Божої за дар миру в Україні.

Після Святої Літургії молилися Молебень до Пресвятої Богородиці, після якого відбулося соборування з відчитуванням молитов на оздоровлення та помазання освяченим єлеєм.

Завершилася проща освяченням води і благословенням прочан на дорогу. Адміністратор храму Святого Архистратига Михаїла с. Вербиця о. Роман Тимчишин поблагословив прочан і подякував усім за спільну молитву.

Усі прочани повернулися до своїх домівок збагатившись духовними дарами.

о. Володимир Соколовський,
прес-секретар Ходорівського деканату