Проща парафіян сіл Старе Село і Буянів до Гошева

В суботу, 11 серпня 2018 року, відбулася проща парафіян сіл Старе Село і Буянів до Гошівського монастиря на Ясній Горі. Дорогою до обителі паломники разом із о. Юрієм розважали над Святим Письмом. Першим уривком до розважання стало послання до Коринтян 9,2-12: «Браття, ви достовірний доказ у Господі мого апостольства». Священик наголосив, що метою паломництва є відновити духовні сили, щоб повернувшись додому, ми свідчили Христа своїм ближнім. Дуже важливо, щоб через наше життя кожна людина могла пізнати Бога, – сказав священик.

У другому розважанні над 1 Кор.3,1-9: «Я вас годував молоком, а не твердою їжею, бо ви не могли її їсти, та й тепер ще не можете…» паломники дійшли висновку, що проповідь Євангелія є завданням кожного християнина. Однак, щоб привести когось до Христа, маємо найперше зрозуміти людину, її душевний стан. Завданням людини є зрозуміти наскільки інша особа готова прийняти Христа до свого серця. о. Юрій підкреслив, що життя кожної людини – це унікальна історія, яка може бути сповнена душевних зранень і поганих життєвих прикладів.

Паломництво продовжилось Божественною Літургією в монастирському храмі Преображення Господнього. Кожний паломник приступив до Святих Таїнств Покаяння і Пресвятої Євхаристії.

Після Літургії один із братів Гошівської обителі розповів про історію монастиря та про зцілення від фізичних і душевних недуг за заступництвом Пресвятої Богородиці.

Відтак, кожен охочий помолився перед Гошівською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці у своїх намірах. Потім, паломники, набравшись духовних сил і наснаги для служіння Богові, повернулись до своїх домівок.

 

Повідомив: о. Юрій Дем’янчук

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.