Проща парафіян сіл Великі Дідушичі і Угольна до Гошева

14037357_1750754481865623_329038832_oВ неділю, 14 серпня 2016 року, відбулася щорічна проща парафіян з сіл Великі Дідушичі та Угольна Стрийського району на Ясну Гору до с. Гошів на Івано-Франківщині. Паломництво вищезгаданих парафій до цієї шанованої на Прикарпатті святині стало вже доброю традицією, яку спільно започаткували вірні разом з парохом о. Василем Федоровичем ще в 1997 році.

Божественну Літургію для прочан в монастирському храмі очолив о. Василь Федорович, у співлужінні отців василіян. Молитовним співом богослужіння збагатив хор парафії с. Угольна під керівництвом диригента п. Мирослави Пак.

Звертаючись до присутніх з проповіддю о. Василь наголосив: «У євангельському уривку про помноження хлібів, Христос черговий раз показує, що йому не байдужі людські потреби і Він є готовий допомогти. І помножуючи хліби та нагодувавши п’ять тисяч народу, навчає їх і всіх нас, що тільки Він є поживою і поза Ним неможливо знайти когось чи щось, що задовольнило б людську душу, її потребу». В часі Літургії вірні приступили до Святих Таїнств Покаяння і Євхаристії.

По закінченні богослужіння та уділенні відпусту, паломники заносили свої молитви перед Гошівською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці, прохаючи заступництва для своїх родин та для нашої Батьківщини у цей нелегкий для неї час.

Прес-служба Стрийської єпархії