«Прощання з колядою» в с. Станків

 4 лютого 2018 року в храмі Пресвятої Трійці с. Станків Стрийського району відбулося «Прощання з колядою». Розпочалося дійство Божественною Літургією, а потім адміністратор парафії о. Ігор Гілецький поблагословив і закликав всіх спільно колядувати. На свято завітали гості з Стрийського коледжу ЛНАУ на чолі з директором п. Ігорем Рінилом. Народний хор «Світанок» із викладачів і працівників презентував  колядки, щедрівки, віншування та засівали в Новому році. Їхній класичний та гармонійний спів, щирість, безпосередність і невимушеність  колядників  зворушували серця  від маленького до великого віку.

Перехід між колядками супроводжувався гарними віншуваннями. У своїх віншуваннях колектив Стрийського коледжу бажав здоров’я, добробуту та усіляких гараздів, засівали на щастя, добро, мир, достаток,багатство, любов. Справжнім єднанням  душі з колядою стало виконання «Бог Предвічний….», де все  це неслося  на  Славу Сина Божого, во ім’я Пресвятої Трійці та утвердження українського народу. Ці прекрасні колядки у виконанні хору  Стрийського коледжу ЛНАУ були і старовинні і сучасні.

На закінчення свята, до присутніх звернувся о. Ігор Гілецький, який подякував та громаді за збереження звичаїв та передання рідних традицій для нащадків села.

Наталя Спондич-Васильків

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.