Прощання з Колядою

zaver«Прощання з Колядою» – під такою назвою 8 лютого 2015 року у селі Заверещиця Городоцького району відбулося свято, яке у такий важкий для нашого народу час, принесло краплинку радості і надії на мир в наших серцях, родинах, містах і селах України.

У святковому дійстві взяли участь: вертеп Городоцького Районного Відділу Освіти, молодіжний гурт «Городківчанка», хор парафії Верховних апостолів Петра і Павла с. Заверещиця, і звичайно – діти. Освітяни через виставу дали змогу ще раз пережити Різдво у світлі сьогодення, на тлі лиха, яке торкає кожного свідомого українця-патріота, українця-християнина. Дівчата з гурту «Городківчанка» співом колядок зачарували серця слухачів. З гаслом «Коляда вчора, Коляда сьогодні, Коляда назавжди» парафіяльний хор пригадав усім присутнім давно забуті колядки. А наймолодші парафіяни віншуваннями та побажаннями зичили усім миру, достатку, злагоди, спокою і Божої ласки на наступний рік.

На завершення дійства члени парафіяльної спільноти «Матері в молитві» частували всіх учасників і гостей свята пухкенькими пампушками, солодкими пирогами і гарячим чаєм.

 

Повідомив о. Василь Гопей,
сотрудник парафії Верховних апостолів Петра і Павла
с. Заверещиця