Прощі парафіян сіл Лисятичі і Пукеничі до Страдчу та Борислава

DSCF0345Протягом тижня парафіяни сіл Лисятичі Пукеничі на Стрийщині відвідали відпустові місця у Страдчі та Бориславі. Прощі були організовані отцем Олегом Баранич, сотрудником даних парафій.

22 березня 2015 року група парафіян здійснила поїздку в церкву святої Анни, що в м. Борислав. Паломників було понад сорок осіб, яких тепло зустріли настоятель храму отець доктор Роман Василів. У храмі відслужили Божественну Літургію, по завершенню якої  відбулося миропомазання і о. Олег Баранич благословляв усіх прочан мощами різних святих. Після цього, о. доктор Роман Василів коротко розповів про святих, мощі яких знаходяться в церкві св. Анни.

«Для наших прочан у нашому храмі можна буде помолитися і поклонитися мощам близько 700 святих, санктуарії яких встановлено біля бічних престолів. Перелік мощів святих постійно зростає, – о. Роман.

Після надзвичайно цікавої розповіді о. Романа, наші прочани разом з о. Олегом молились за мир і спокій в Україні.

29 березня 2015 року відбулася проща до відпустового місця Львівської архиєпархії у с. Страдч Яворівського району.

Прочан було близько 80 чоловік, які під час поїздки молилися вервицю в наміренні миру в Україні. Прибувши до с. Страч, усі помолились Божественну Літургію у парафіяльній церкві Успіння Пресвятої Богородиці, а відтак було уділене благословення та відбулося миропомазання. Опісля, прочани на чолі з о. Олегом пройшли Хресною Дорогою, після якої відбулась молитва за припинення воєнних дій та мир в Україні.

Усі парафіяни, які взяли участь у прощах повернулися до своїх домівок збагаченими духовно. Це були гарні дні, проведені у духовній мандрівці з Богом святими місцями нашої землі.

 

 Повідомив о. Олег Баранич