Проща спільноти «Матері в молитві» до Зарваниці

19 вересня 2018 року спільнота «Матері в молитві» та вірні парафії катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия здійснили паломництво до Зарваниці. Прощу очолив духівник спільноти о.Мирон Гринишин. Прибувши на місце, прочани взяли участь у Святій Літургії, яку очолив о. Мирон. У проповіді священик заохотив присутніх бути проповідниками Євангелія своєю поставою: “Від вогню, що горить у нашому серці треба запалити вогонь у тих, що коло нас. Не частково, а  повністю довіритися Христові, бо спасіння тільки через Його Воскресіння”.

Відтак для прочан була проведена екскурсія по святому місці. Усі побували в соборі Зарваницької Матері Божої, побачили копію хатини Матері Божої з Назарету, пам’ятник емігрантам-заробітчанам. Подякувавши за змістовну екскурсію, паломники вирушили на Хресну Дорогу до копії Гробу Господнього та побачили «Український Єрусалим».

По дорозі додому завітали до  парафіяльного храму Пресвятої Трійці, а там, ставши навколішки перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої,  молилися молебень до Богоматері та прохальні молитви в наміреннях з якими приїхали: насамперед за мир в Україні, за її розвиток і становлення християнської держави, за мир в наших сім’ях.

Час дороги  додому був сповнений подячними молитвами і піснями. Щира подяка організатору  прощі, координатру руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії п. Анні Форостині, духовному провіднику  прощі, о. Мирону Гринишину – настоятелю катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці, духівнику спільноти «Матері в молитві» Стрийської єпархії.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.