Присяга нових членів руху «Справжня Любов Чекає» м. Новий Розділ

Присяга28 лютого до Новороздільського УМХ завітав о. Олег Кобель із презентацією руху “Справжня любов чекає”. Кожен мав нагоду отримати відповідь на таке важливе питання: чому потрібно дотримуватися дошлюбної чистоти? Насамперед, варто розуміти, що Бог хоче від нас цієї чистоти, про що Він говорить нам у 6 і 9 Заповідях та безліч разів у Біблії. Але Він цього вимагає від людей не тому, що злий і хоче забрати від нас тілесну насолоду, а тому, що Він – добрий Батько, який оберігає дітей від гріха, черв’яка, який спустошує наше серце і робить його зболеним та нещасним. У нашому житті цей гріх проявляється як небажана вагітність, яка тягне за собою або дітовбивство, або народження дитини без любові, яку батьки мають плекати із перших днів зачаття. А з такої “дрібниці” виникають нещасні сім’ї, зболені дитячі серця, які важко вилікувати у зрілому віці. У випадку розлуки, молодій людині буде дуже складно його пережити, якщо була статева близькість, нерідко хлопець чи дівчина замикається в собі або й впадає в депресію.

Також до обговорення цього питання долучився о. Ростислав Височан, який наголосив на тому, що «сучасний світ показує і рекламує лише один бік медалі, не позазуючи, що є на іншому». Він порадив завжди перевіряти інформацію, щоб не потрапити у пастку, вирватись із якої часто дуже боляче.

Проаналізувавши все, у неділю, 1 березня, у храмі Покрову Пресвятої Богородиці дев’ять молодих людей прийняли присягу, у якій зобов’язалися утримуватися від дошлюбних та позашлюбних статевих стосунків, уникати порнографії, відвідувати Святу Літургію, якнайчастіше приступати до тайн Покаяння та Євхаристії та читати Святе Письмо.

Щиро вітаємо всіх, хто прийняв таке непросте рішення жити в чистоті в світі, де пропагується розпустата та егоїзм. «Ви світло для світу», – каже Христос. Будьте з Ним завжди. Хай Господь вам у цьому допомагає.

Повідомила Христина Корецька