Святкові богослужіння на Успіння Пресвятої Богородиці у с. П’ятничани на Стрийщині

27 – 28 серпня  2017 року, відбулися традиційні богослужіння у с. П’ятничани Стрийського району, де знаходиться каплиця, збудована 1947 року. На цьому місці, згідно передань, існував оборонний василіянський монастир, у якому знаходилася чудотворна ікона “Жидачівська Оранта”. Як і кожного року, в переддень празника Успіння, після Вечірні з Литією відбувся процесійний похід до джерела і каплички, де служилася Божественна Літургія. Чимало прочан мали можливість взяти участь в нічних чуваннях, приступити до Святих Таїнств Покаяння і Євхаристії.

Наступного дня, зранку до каплиці почали прибувати прочани. О 12:00  розпочалася святкова Божественна Літургія, яку очолив о. Ігор Гаврилишин. Духовну науку дав о.Тарас Костик, який у своїй проповіді наголосив, що для всіх християн життя Діви Марії – це школа.

У Літургії священики засилали свої молитви до Господа за воїнів, щоб вони були захищені від усяких небезпек, за одужання поранених, за звільнення полонених, за усі наші прохання, за мир і розвиток нашої Вітчизни.

По закінченні Літургії відбулося водосвяття. Кожний міг набрати собі освяченої води. Духовно збагачені прочани повернулися до своїх домівок.

Повідомила Анна Курилишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.