Реколекції для освітян

освітаЗ 18-20 вересня 2015р.Б. у  реколекційному центрі Отців Редемптористів за адресою: м.Львів, вул. Замарстинівська, 225, відбулися реколекції для освітян Стрийської єпархії, які проводив о. Василь Оприско, ЧНІ. Тема реколекцій: Євангеліє від Марка – дорога учня. Всього зібралося 25 учасників. Слухаючи науки отця, педагоги крок за кроком ішли дорогою учня, застановляючись над своїм життям, своїм покликанням – бути християнами і нести у світ світло Божої віри, надії і любові.

У дуже простий, доступний спосіб о. Василь пояснив як молитися Божим Словом і заохотив усіх до щоденної молитви зі Святим Письмом. Разом із спільнотою братів і отців Редемптористів, освітяни молилися Утреню, Божественну Літургію, Вечірню, а у неділю – Молитовний чин на зцілення і благословення мощами Священномученика Миколая Чарнецького. Також відвідали музей Священномученика Миколая Чарнецького, який знаходиться у монастирі.

Щиро дякуємо о. Василю  та всій спільноті за чудові реколекції, гостинність, батьківську турботу і любов, яку ми відчували на кожному кроці.

Дякуємо усім, хто відгукнувся на запрошення і, незважаючи на перешкоди, приїхав щоб поглибити своє духовне життя і зачерпнути живої води з цілющого джерела Божого Слова.

 

с. Людмила Панасюк, СНДМ,

Голова комісії освіти і виховання

 Стрийської єпархії УГКЦ