Реколекції для працівників Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

6-7 серпня 2018 року працівники Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни взяли участь у реколекціях, які провів о. Іван Січкарик, доктор біблійних наук, у Святоупенській Унівській Лаврі. Тематика духовних вправ стосувалася значення Божого Слова у здійсненні ефективного душпастирства подружжя і сімї.

Зокрема отець-реколектант наголосив на чотирьох головних категоріях духовного життя, які у Святому Письмі передаються через такі слова як: пустеля, гора, шлях та вихід. «Пустеля, в християнському контексті означає місце випробувань та самотності, яке у супроводі Бога переображуються у квітучий сад і відповідно стає місцем благословення… Гора – це особливе місце зустрічі з Творцем, Який просвітлює шлях життя кожної людини… Шлях – це процес становлення людського життя, оскільки людина завжди є подорожуючою і часто стоїть перед вибором куди рухатись… І вихід, як завершення певного шляху, тобто пожинання плодів обраної траєкторії», – наголосив о. Іван.

За словами доповідача, усвідомлення біблійного змісту зазначених категорій допоможе людині дати правильні відповіді на три головні запитання життя: звідки я прийшов? Для чого я в цьому світі? І куди я іду? Що в свою чергу стане запорукою життя у любові, яка є основою подружнього та сімейного життя.

«Бажаю, щоб ми наново відкрили значення Божого Слова, що є сильним як обосічний меч, не лише для себе, але й для інших, котрих покликані ми вести дорогою спасіння», – на завершення зазначив отець-доктор.

 

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.