Реколекції на парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці в Городку

12244531_10200856486291116_8881705108840215656_o18-20 листопада 2015 року, відбулися реколекції у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Городок, з нагоди річниці народження блаженного священномученика Петра Вергуна і підготовки до Різдвяного посту. У перший день реколекцій, отець Ігор Бойко, ректор Львівської Духовної семінарії Святого Духа відслужив молебен до блаженного священномученика Петра Вергуна і виголосив першу реколекційну науку, в якій розкрив слухачам християнське розуміння надії. Незважаючи на погану погоду, парафіяни зібрались, адже для справжнього практикуючого християнина не має перешкод на дорозі до духовного зросту.

19 листопада, другий реколекційний день розпочався з Божественної Літургії. Було виголошенно реколекційну науку, після якої відбулася зустріч з молоддю Городоцької гімназії. Учні тепло зустріли реколектанта, уважно слухали та дискутували з реколектантом.

Увечері, реколеційну науку на тему прощення виголосив о. Микола Фредина. А 20 листопада, у третій день реколекцій Божественну Літургію відслужив о. Ігор Демків і звернувся до присутніх з четвертою реколекційною наукою. Після обіду відбулась також зустріч у школах № 5 і № 3, а також зустріч з вівтарною дружиною. Ввечері відслужили Вечірнє богослуження на якому о. Ігор Демків виголосив завершальну науку.

Варто зазначити, що протягом реколекцій парафіяни храму мали нагоду приступити до мощуй блаженного священномученика Петра Вергуна, які знаходяться у храмі.

Адміністратор парафії, отець Михайло Греділь, подякував отцям реколектантам за знайдений час і змістовні повчальні науки. «Надіюсь кожен з нас почерпнув багато цікавого і корисного, хтось знайшов відповідь на хвилюючі питання, хтось зробив певні постанови у духовному зростанні. Як би не було – реколекції це поштовх і можливість змінитись, бажати кращого і корисного для себе, для безсмертної душі…», зазначив отець Михайло.