Реколекції перед Різдвом Христовим у с. Станків   

IMG_721311-13 грудня 2015 року на парафії Пресвятої Трійці села Станків проходили перед-Різдвяні реколекції під назвою: “Милосердя Його з роду в рід, на тих, які страхаються його” (Лк.1,50), які провадив о. Тарас Ляшок, директор БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ». Реколектант розважав над подвигом життя та діяльності праведника Митрополита Андрея Шептицького, а також роздумували над актуальною темою – Милосердя Божого, якому присвячений новий 2016 рік.


Особливим закликом цього Святого року є запрошення прийняти кожному Боже Милосердя, а обовязком людини є свідчити про Боже Милосердя. Реколекції завершилися Недільною Божественою Літургією, на котрій багато парафіян (дітей і дорослих) приступило до Святого Причастя, а після завершення Служби Божої з нагоди свята Апостола Андрія Первозванного відбулося посвячення першої копії, новітньої Ікони Праведника митрополита Андрея Шептицького, яку написали: Дмитро Прохніцький та його учень Ігор Дзвоник.
Особливістю цих реколекцій було не тільки роздумування над милосердям але конкретними ділами парафіян – спільноти взаємодопомоги “Милосердний станківчанин” – парафіяльного Карітасу, які спільно зібрали одяг для потребуючих і передали в Карітас Стрийської Єпархії о. Тарасу Ляшку і в будинок осіб похилого віку, що у селі Новий Яричів – о. Миколі Дем’яновському.
 

Повідомили: Іванна Ференц і Марта Гілецька