У Новому Роздолі відбулися реколекції школи євангелізації апостола Андрія «Нове життя»

kfdbgeyoP6gЗ 1 по 3 квітня 2016 року, в м. Новий Розділ відбулися реколекції школи євангелізації апостола Андрія «Нове життя». Молодь та парафіяни двох храмів Різдва Пресвятої Богородиці та Покрови Пресвятої Богородиці, а також молодь з місцевих спільнот «УМХ», Пласт та «Тризуб ім. Степана Бандери» мали унікальну можливість пережити особливий час духовної віднови. Реколекції, які проводили, о. Ростислав Височан та о. Роман Штігер відбувалися в приміщенні професійного ліцею міста Новий Розділ.

За три дні учасники реколекцій мали чудову нагоду духовно збагатитися і пережили неймовірні емоції. Крок за кроком, усі відкривали свої серця, звільняли їх від тягарів образ і кривди за допомогою молитви та сповіді. У своїх науках священики нагадували про велику жертву Господа нашого Ісуса Христа, закликали стерегтися гріха та пам’ятати, як сильно Бог нас любить, незважаючи ні на що. Окрім духовних наук проводилися також інтерактивні забави та ігри.

Щира подяка о. Теодору Пилявському, о. Ростиславу Височану, о. Роману Штігеру, та групі служіння із школи євангелізації – пані Марії та пані Ірині, пані Олені та пану Василю. І, звичайно ж, координатору – Тані Українець, яка взяла на себе неймовірну відповідальність проводити все це дійство.

Повідомила Аліна Корецька