Реколекції в с. Білка та Костенів

17 -18 березня 2017 року на парафіях с. Білка та с. Костенів Перемишлянського району пройшли великопосні реколекції, які провів о. Василь Калагурка. В часі духовних наук парафіяни розважали над темою духовної боротьби, яка триває у людині «бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби» (Еф. 6, 12).

Реколектант пригадав слухачам, що ми всі покликані до святості. Святим стають не тільки відходом у пустелю чи монастир, а в колі своєї сім’ї, на тому місці куди нас Бог покликав і там де ми є – це добрий ґрунт для святості. Єдиною перепоною до святості людини є брак покаяння, цитуючи св. Єфрема Сирина о. Василь нагадав присутнім про часте покаяння: «скільки б ти разів не упав, навіть сім разів на день – вставай і йди до Бога».

Добрим засобом досягнення святості є вміння оцінити себе з Божого погляду, з людського погляду можна бути доброю людиною та поганим християнином, а Божий погляд через призму заповідей відкриває нам бачення себе наскільки я є духовною людиною. Провадячи науку реколектант вдавався до прикладів із життя святих, котрі перемінили своє негідне життя на життя боголюбиве. Так кожен християнин має можливість прийняти у спадщину приготоване для нас Царство Отця.

Повідомив о. Олег Федишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.