Реколекції в с. Чемеринці та Плинників Перемишлянського району

З 31 березня по 2 квітня 2017 року, у храмі Пресвятої Трійці с. Чемеринці та храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Плинників Перемишлянського району, відбувались великопосні реколекції. На запрошення о. Богдана Тимчишина, адміністратора даної парафії, реколекційні науки провадив о. Андрій Стасів – духівник Львівської духовної семінарії Святого Духа. На протязі реколекцій вірні мали можливість вислухати духовні науки, приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії, молитися Хресну дорогу.

Перший день духовних наук розпочався Літургією Напередосвячених Дарів, після якої була виголошена вступна наука на тему: «Свята Тайна Покаяння». Наступного ж дня після Святої Літургії та науки на тему «Час Великого посту» діти парафії провадили молитовну Хресну дорогу. На завершення великопосних реколекцій в часі святочної недільної Літургії реколектант виголосив науку на тему: «Постать патріарха Йосифа Сліпого» з нагоди проголошення в Його честь 2017 року в Українській Греко-Католицькій Церкві.

О. Богдан Тимчишин та вірні парафії висловлюють подяку реколектанту о. Андрію Стасіву та о. Роману Чопаню за уділення Св. Тайни Покаяння.

Повідомив о. Богдан Тимчишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.