Різдво у пожежній частині м. Городка (ДПРЧ-15)

Qfx5dF0I2wAРіздво – це тепле родинне свято. Однак є люди, які, заважаючи на важливість і відповідальність своєї праці у Різдвяні свята, не можуть бути зі своїми родинами. Рятівники – є такими людьми. Городоцьку пожежну частину з колядою у день Різдва відвідала молодь парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці зі священиками Броніславом Гринишином, сотрудником парафії, та капеланом Городоцького районного відділу ДПРЧ-15 – адміністратором парафії Благовіщення о. Михайлом Греділем.

Величаві і радісні колядки та щирі віншування лунали у стінах частини. Рятівники були приємно здивовані такою несподіванкою та радо колядували з молоддю, прославляючи Новонародженого Христа.

Подякувавши за спільну молитву та за жертовну службу українському народові, отець Михайло зазначив, що саме рятівники знають наскільки небезпечно бути самому, адже вони завжди ходять по-двоє, допомагаючи одне одному. «Тому й Христос сьогодні народившись, приходить до нас, щоб ми не були самі. Тож пам’ятайте, коли ви гасите пожежу чи рятуєте людей, вас є не тільки двоє, а троє – бо Христос з вами!».

Джерело: cerkva.horodok.lviv.ua