“Різдвяна феєрія” у Перемишлянах

2 лютого 2017 року, на празник Трьох Святителів відбулася “Різдвяна феєрія”. Організатором цього свята був Районний Відділ культури. Все розпочалося спільною молитвою у храмі святого Миколая, яку провели о. Ігор Барбуляк, декан Перемишлянський та о. Віктор Мельник, адміністратор храму святого Миколая. Після молитви о. Ігор привітав усіх учасників, висловив вдячність за працю у розвитку культури та Різдвяної традиції і побажав усім щасливого Нового року.

Відтак розпочалася хода центральною вулицею міста до Народного Дому, де проводилася основна частина свята. Все дійство відбувалося надворі. Сцена була представлена у вигляді української оселі, в якій господарі приймали колядників. На святі були колективи з цілого району, які за гарну коляду від господарів отримували смачні пампушки. Відтак розпочалася хода центральною вулицею міста до Народного Дому, де проводилася основна частина свята. Все дійство відбувалося надворі. Сцена була представлена у вигляді української оселі, в якій господарі приймали колядників.
На святі були колективи з цілого району, які за гарну коляду від господарів отримували смачні пампушки. Присутні глядачі змогли насолодитися не лише чудовим співом коляд, але й зігрітися теплим чаєм з пампушками. На закінчення всі учасники спільно заспівали коляду “Бог Предвічний”.

Джерело: www.ugccsm.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.