“Різдвяна просфора” духовенства Стрийської єпархії

11 січня 2018 року духовенство Стрийської єпархії, взявши участь у Архиєрейській Божественній Літургії у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий,  молитовно дякувало Богові за прожитий минулий рік. Владика Богдан (Манишин), який очолив святочне соборне Богослужіння, звернувся до присутніх священнослужителів із пастирською настановою, розважаючи над текстом Євангелія дня про багатого юнака. «Бог є повний ініціативи, повний творчості», – сказав Архиєрей, закликаючи священиків «миттєво реагувати на потреби часу, здійснюючи Божу волю на повірених їм парафіях».

А також владика Богдан підкреслив, що всі ми є обдаровані Богом різними дарами, а тому є багатими та покликані цими дарами ділитися з іншими через ревне своє служіння Господеві.

Після Літургії відбулось традиційне ділення «Різдвяною просфорою», в часі якого учні катехитичної школи святого Володимира Великого з м. Новий-Розділ представили театралізований вертеп, а молодіжний хор «Осанна» з м. Івано-Франківська звеселив усіх колоритними колядками.

Фоторепортаж за посиланням тут

 

Прес-служба Стрийської єпархії

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.