“Різдвяна просфора” Стрийської єпархії

просфора_5

15 січня 2016 року, в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, духовенство і монашество Стрийської єпархії зібралось на «Різдвяну просфору», яка є знаком вдячності Богові за прожитий минулий рік і молитвою, в якій довіряємо себе Господеві, просячи Його благословення на рік прийдешній.

Дозволити Господеві панувати нашим життям і стати його вірним слугою, цінуючи Богом дані дари і приносити плоди вдячності своїм служінням – про це говорив у своєму духовному слові владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії. Також, проповідник вказав на ціль візитацій парафій – як спосіб допомоги священику не занедбати свого служіння, відзначаючи, що великим даром за ревне служіння священика на парафії є молитва вірних за свого душпастиря.

Рівно ж, владика Богдан передав священикам побажання єпарха Стрийського – владики Тараса Сеньківа – бути добрими сповідниками, і, звертаючись до кращих сторін особи, допомогти людині на її дорозі до святості та відкрити каяникові Боже милосердя.

А після Літургії єпископ-помічник вручив відзнаки «За служіння Богу і Україні» священикам, монахиням і мирянам за їхню жертвенну працю та служіння для блага суспільства, зокрема тим, хто долучився до підтримки військовослужбовців АТО.

Потім владика Богдан частував гостей традиційною просфорою з медом, після чого усі колядували та віншували.

 

Прес-служба Стрийської єпархії