Різдвяні Богослужіння Єпарха Стрийського у новозбудованому храмі

У Різдвяну IMG_0522ніч Преосвященний владика Тарас Сеньків – Єпарх Стрийський очолив Різдвяні богослужіння і здійснив освячення престолу у новозбудованому храмі святих Володимира і Ольги міста Стрий.

При вході до храму архиєрея привітав адміністратор парафії – отець Михайло Ільницький, разом із сотрудником о. Ігорем Дорошем, запрошеним духовенством та численно зібраною парафіяльною спільнотою. Отець Михайло, виголосивши слово привітання підніс владиці святий хрест та запросив попросив Єпарха очолити молитву у новозбудованій Церкві.

Відтак, після входу владики у храм і вхідних молитов розпочалось Велике Повечір’я з Литією. Традиційно, вкінці Повечір’я відбулося благословення хлібів, пшениці, вина і єлею.

Після Повечір’я владика Тарас прочитавши молитви і окропивши освяченою водою новий престол, освятив його.

Відтак розпочалася Різдвяна Архиєрейська Літургія. Після читання Євангелія  єпископ звернувся до присутніх із своїм Різдвяним посланням.

Після Літургії владика висловив подяку о. Михайлу, о. Ігорю, та присутнім на богослужінні колишнім парафіяльним сотрудникам і всій парафіяльній спільноті за те, що сьогодні вони «звели новонародженому Ісусові ще одні гарні ясла – цей храм».

Насамкінець, зі словами подяки до архиєрея звернувся о. Михайло Ільницький, котрий висловив владиці вдячність за підтримку і надихання у процесі завершення будівництва храму.

бр. Володимир Мамчин,
для Прес-служби Стрийської єпархії