Розпочалися великопосні реколекції для спільнот «Матері в молитві» Стрийської єпархії

Розпочалися великопосні реколекції для спільнот матерів по районах Стрийської єпархії. Такі реколекції були проведені для спільнот матерів Жидачівського р-ну в с. Бережниця у храмі св. ап. Петра і Павла. Для спільнот «Матері в молитві» Городоцького р-ну, реколекції відбулися 24 лютого 2018 року, у храмі Пресвятої Євхаристії в с. Градівка. Радо зустрічали гостей — учасниць реколекцій (350 осіб) парафіяни, на чолі з парохом о. Іваном Греділем і сотрудником Михайлом Війтівим. Не відступаючи від традиції, яка вже склалася, захід розпочався з материнської молитви, яку очолила координатор спільнот у Стрийській єпархії п. Анна Форостина. Відтак в наміреннях матерів служилася Свята Літургія, яку очолив духівник руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії о. Мирон Гринишин. У часі проповіді, розважаючи над уривком Євангелія, о. Мирон закликав матерів перетворити своє життя на молитву, більше часу проводити зі своїми дітьми, а не за буденними клопотами. «Молитва повинна завжди перебувати у серцях людей і збагачувати їх духовною мудрістю», – констатував проповідник. Також, священик дав матерям духовні настанови на час Великого Посту.

У часі обіду, частуючись смаколиками, які приготували гостинні господині, учасниці реколекцій мали можливість поспілкуватися між собою, трохи згодом послухати виступи дітей та молоді села. Усе це зближує стосунки між собою і, через спільну молитву, з Богом.

Матері, учасниці реколекцій, щиро дякують Господеві, що не втратили шансу отримати дари, приготовані Ним через священиків, через заохочення свого координатора. Дякують за надану можливість перепрошувати Його і просити в Нього прощення у Тайнах Сповіді і Євхаристії. Дякують духівнику, що наближає нас до Бога, вчить чути Його, підкорятися Йому, показує дороги праведності, надихає до змін. Також щира подяка о. Івану Греділю та парафіянам с. Градівка за гостинний прийом. А ще, ми мали можливість передати свої життєві турботи в долоні люблячого Бога.

 

Повідомила Анна Курилишин

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.