Рух «Справжня любов чекає» презентували у Бучацькій єпархії

006

10-11 листопада 2015 року, в Чорткові, у рамках конференції для священиків та студентської молоді, яка була присвячена розвитку спільнот на теренах Бучацької єпархії, відбулось представлення руху «Справжня любов чекає». Учасниками даного заходу були також представники Стрийської єпархії о. Олег Кобель – духівник руху «Справжня любов чекає» та Галина Насінник, його активна учасниця. Як відомо, цей рух, що сповідує ідеї збереження чистоти до шлюбу, розпочав свою діяльність на теренах Стрийської єпархії, з благословення владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського ще у 2011 році.

Поїздка видалась надзвичайно насиченою та плідною. Презентація руху відбувалось у декількох напрямках: заснування, поширення та розвиток руху на теренах України. Отець Олег представив слайд-шоу та змістовні відеоролики, які найповніше розкрили зміст та роль руху у житті кожної молодої людини. Галина Насінник поділилася власним досвідом про значення руху у її житті до та після шлюбу.

Також, гості зі Стрия відвідані педагогічне та медичне училище, де студенти радо прийняли доповідачів і у формі діалогу поговорили про проблеми, які їх турбують, а також віднайшли шляхи подолання цих проблем. Матеріали про рух «Справжня любов чекає» були передані і до бучацьких шкіл, де вони знайдуть своє призначення.

Відомо, що каталізаторами і рушійною силою руху є молодь, і найбільшим досягненням поїздки було те, що кілька молодих людей із навчальних закладів Чорткова виявили бажання стати членами СЛЧ та прийняти присягу. Прийняття нових членів у рух відбудеться найближчим часом у м. Чортків.
Конференція та відвідини навчальних закладів залишили добрий слід у серцях та душах її учасників. Все більше молодих людей роблять свій вибір- бути чистими. Є велика надія, що рух СЛЧ буде розвиватись у нашій Церкві і надалі.

Повідомила Галина Насінник