Ієрейські свячення в храмі Всіх святих українського народу

15007837_1134469673327925_2050499597_oВ неділю, 6 листопада 2016 року, в храмі Всіх святих українського народу в м. Стрию, під час Архиєрейської Божественної Літургії відбулися ієрейські свячення диякона Андрія Насінника, який походить з цієї парафії та провадитиме служіння на теренах Харківського екзархату. Святителем був Преосвященний владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський. 

Під час проповіді, єпископ пригадав усім, що живемо в Рік Божого Милосердя: “І хоч цей рік закінчується, але Боже Милосердя ніколи не минає. Кожний християнин має удосконалювати себе любов’ю і милосердям до ближнього за прикладом Христа, який, як чуємо в нинішньому Євангелії, змилосердився над вдовою, воскресивши її сина”.

Після Літургії владика Василій побажав рукоположеному ієрею святого і ревного служіння. А також, щоб о. Андрій прикладом своєї поведінки, прикладом любові, священичої постави, сімейного життя провадив йому повірених людей до спасіння.

Своєю чергою, у подячному слові о. Андрій подякував Богові за дар життя, дар покликання, Владиці Василію Тучапцю – за єрейське рукоположення, отцеві-пароху Іванові Барабашу – за виховання з дитинства та добрий приклад священства, а також батькам – за сприяння у покликанні.

 

Джерело: vsun.org.ua