Семінаристи провели Хресну дорогу в храмі святих апостолів Петра і Павла у м. Стрию

IMG_1693У п’ятницю, 20 березня 2015 року, в храмі Святих апостолів Петра і Павла м. Стрий, відбулася Хресна Дорога, яку в рамках проекту «Місії заради місій», метою якого є підтримка греко-католицьких парафій на теренах Східної України, провели семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Цього вечора священики та численні парафіяни мали чудову нагоду молитись Хресну Дорогу з розважаннями та духовними піснями у виконанні майбутніх священиків. У молитовній тиші храму, при співі і роздумах, кожен присутній пережив глибоку мить поєднання власної душі з Богом. Це була нагода пройти поруч із Христом, разом із Ним пережити смуток, тривогу, страждання та спробувати зрозуміти те, якою безмежно великою є Божа любов до кожного з нас.

На завершення Хресної дороги, парох парафії отець Роман Яців та сотрудники о. Маркіян Колібек і о. Олексій Федорович щиро подякували братам-семінаристам за їх місійну працю, прекрасний спів та розважання Хресної Дороги, а також побажали їм духовного зростання і утвердження у покликанні, щоб вони і надалі продовжували нести Слово Боже до людей, особливо у цей нелегкий час для українського народу.

Надіємося, що ця Хресна Дорога принесе великі плоди покаяння, любові та взаєморозуміння, а цей Великий Піст стане для усіх парафіян добрим шляхом приготування та відкриття своєї душі до Христового Воскресіння.

Прес-служба Стрийської єпархії