Сімейний фестиваль «Фестини для родини» відбувся у Стрию

5 листопада 2017 року, в приміщенні Стрийського аграрного коледжу, відбувся Сімейний фестиваль «Фестини для родини». Захід організований ГО “Теплі долоні” та єпархіальними комісіями “За тверезість життя”, родини та Інститутом подружжя та сім’ї ім. святих Йоакима і Анни.  Участь у фестивалі взяли близько 200 чоловік. Програма фестивалю була сповнена цікавими лекціями та майстер-класами на сімейну тематику від 20 тренерів та спікерів. Теми лекцій: стосунки до одруження; відносини у подружжі; період зачаття, вагітність, пологи та догляд за дітьми; виховання дітей або відповідальне батьківство; особистісний розвиток.Також для учасників було проведено 25 майстер-класів; концертні номери; розважальна програма для дітей (аніматори, майстер-класи, аквагрим); цікаві розіграші призів та святковий ярмарок.

 

Відгуки учасників фестивалю:

Марія Мартиняк: “Дуже дякую Ірині Яців та іншим співорганізаторам за таку класну подію, яка дала змогу більше проаналізувати стосунки з собою і людьми, що є більш чи менш близькими, розкрила тему батьківства, сімейних відносин та загалом велике дякую за чудових спікерів й затишну атмосферу”.

Ксенія Лейбович: “На фестивалі було дуже добре, всі лектори і тренери, чиї заняття я відвідала, провели чудові лекції і тренінги та відповіли на масу простих і не дуже запитань. Щиро дякую організаторам і сподіваюся такий фестиваль стане традицією в Стрию”.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.