Слідами митрополита Андрея Шептицького

с. Пчани ШептицькийВ селі Пчани на Жидачівщині, 9 серпня 2015 року, після Літургії відбувся творчий захід на  тему: «Слідами Митрополита», присвячений 150-тій річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

Основна ціль полягала в тому, щоб пригадати парафіянам церкви св. ап. Петра і Павла основні біографічні дані життя митрополита щоб зрозуміти людину, яка вражала своєю всебічною обдарованістю, своєю повагою і любов’ю до українського народу та інших народів. З цим завданням чудово впоралася молодіжна спільнота УМХ с. Пчан.

Адміністратор парафії о. Василь подякував УМХ, за чудовий виступ та гарне виконання віршів та пісень та попросив молитися за заступництво до митрополита Андрея, повчання якого актуальні і в сьогоднішній важкий для України час. «Коли людина полюбить Бога, писав митрополит, тоді для неї є милим все, що Богові належить, що до Бога веде і що Йому миле. Тоді дорогими і милим стає їй Боже Слово, через яке вона краще пізнає Бога, і Божий Закон, в якому виражена Його воля, і молитва, якою з ним розмовляє… Мила їй також кожна людина, бо в ній вона бачить Божу дитину. Так любов Божа просвічує ціле життя людини. А головно, просвічує вона взаємовідносини між людьми».  Нехай Божа любов просвітить життя і кожного з нас.

Повідомив о. Василь Попик