Спілкування у шлюбі

Минулої неділі, 11 лютого, на парафію Собору Пресвятої Богородиці смт Дашава завітало подружжя Максима та Ірини Якубів, щоб представити для подружніх пар тему «Спілкування у подружжі». Ця зустріч є продовженням курсу «Божий задум для вашого шлюбу», який проходить на парафії.

Спілкування – це щось цілком природнє і таке буденне у житті подружньої пари. Однак, часто можна зауважити, що це спілкування замість зближувати чоловіка та дружину й робити їх подружній зв’язок щораз міцнішим, навпаки стає причиною роздору і поступово віддалює подругів. А це тому, що спілкування має свої правила, і їх потрібно дотримуватися, якщо хочемо будувати щасливе подружжя.

Такі правила дозволяють берегти чистою і сповненою любові атмосферу, у якій проживає сім’я. Натомість, якщо нехтувати цими правилами та байдуже переступати усі перестороги, то спілкування між подругами поступово буде перетворюватися у дуже болісний елемент подружнього життя і замість бути джерелом натхнення та сили на щодень, навпаки буде лише пригнітати й засмучувати.

Спілкування між людьми має різні рівні. Воно розпочинається із простих фраз і звичайного ділення інформацією. Коли спілкування поглиблюється, то поступово люди можуть щораз більше ділитися своїми думками, почуттями, емоціями. Вершиною, до якої мають стреміти саме подружні відносини, – це ділитися найглибшими переживаннями, які заховані у серці. Очевидно, така відкритість вимагає великої довіри, вміння слухати, готовності поважати думку іншої людини. Щоб досягати такого глибокого рівня спілкування, подруги повинні постійно зростати у любові та взаємній повазі.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.