Спільнота «Матері в молитві» парафії Всіх Святих Українського Народу в м. Стрию відзначила своє 10-ліття

dsc_056911 грудня 2016 року, спільнота «Матері в молитві», що діє на парафії Всіх Святих Українського Народу в м. Стрию відзначила свій 10-літній ювілей. З цієї нагоди на молитовне святкування прибули також члени цієї спільноти з навколишніх парафій. Святкування розпочалися з традиційної молитви матерів, очоленої координатором спільноти Стрийської єпархії п. Анною Форостиною, під час якої багато членкинь спільноти мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Єпископ-помічник Стрийський – Преосвященний владика Богдан (Манишин), якому співслужили парох о. Іван Барабаш, духівник спільноти матерів Стрийської єпархії о. Мирон Гринишин та о. Івана Купранця духівника  парафіяльної спільноти “Матері в молитві”.

З пастирським словом до вірних звернувся владика Богдан розважаючи над текстом недільного Євангелія про милосердного самарянина. Після Літургії, єпископ привітав матерів з їхнім ювілеєм та нагородив подячною грамотою слугиню спільноти пані Стефанію Чупрін.

Джерело: vsun.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.