Спільнота «Матері в молитві» с. Пукеничі на Стрийщині відзначила своє 10-ліття

3-4 березня 2018 року, в храмі святих безсерібників Косми та Дам’яна с. Пукеничі Стрийського району місцева спільнота «Матері в Молитві» відсвяткувала 10-ту річницю від заснування. Перед Літургією була проведена спільна молитва і одночасно усі матері приступили до сповіді. Потім відбулася Свята Літургія, на якій матері прийняли Святе Причастя. Священики храму о. Володимир Ковалевський та о. Олег Баранич запросили на ювілейну Святу Літургію отця Ігоря Гілецького із с. Станкова, який привіз ікону святої Варвари із її мощами. Отець Ігор провів реколекційну науку, також розповів історію цієї ікони. У вітальному слові о. Володимир, та о. Олег, подякували матерям за їх молитви.

У своєму повчальному слові о. Ігор наголосили на важливості молитви в житті християн, зокрема материнської молитви. Після Літургії матері провели традиційну спільну молитву в наміренні за дітей, сиріт, хворих, одиноких, за воїнів АТО, за усіх парафіян нашого села, за будівництво нового храму, їх сім′ї, за припинення війни, мир і спокій в Україні.

Наступного дня, а це вже неділя, матері поспішали раненько на Святу Літургію, яку очолив о. Ігор у співслужінні о. Олега. Отець Ігор продовжив реколекційні науки, у яких наголосив на великій силі молитви і закликав матерів приєднуватися до спільноти, навів правдиві життєві історії, які торкнулися серця кожного. Мудрі, повчальні та проникливі слова не залишили нікого байдужим. На закінчення реколекцій отці помолилися перед іконою св. Варвари і окропили усіх присутніх свяченою водою.

Віряни, що взяли участь у святкуванні, були сповнені незабутніми враженнями і надовго запам’ятають ту урочисту та молитовну атмосферу, яка панувала цього дня в парафії в с. Пукеничах.

Повідомила п. Ірина Берник

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.