Спільнота «Матері в молитві» з с.Грабовець відсвяткувала 10-ту річницю з дня заснування

IMG_001828 травня 2016 року, молитовна спільнота «Матері в молитві» церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Грабовець, що поблизу Стрия, відсвяткувала 10-ту річницю з дня заснування. Саме десять років тому, спільнота зібралася в цьому храмі, щоб разом заносити свої молитви до Господа Бога і Матері Божої, випрошуючи ласк для своїх дітей, родин і дітей усього світу. Час злетів швидко і спільнота, підсумовуючи отримані від милосердного Бога дари, вислухані молитви, вирішила урочисто подякувати Господеві, запросивши інші спільноти, духовних отців, щоб спільно, в єдності, помолитися в цьому намірі, а також просити Всемогучого Бога за мир і спокій в нашій державі Україні, припинення війни, за мир між державами.

Розпочалася зустріч традиційною материнською молитвою, на якій особливу подяку складали  Матері Божій – покровительці і провідниці  Руху за прожиті у спільній молитві 10 років. Святу Літургію, яка служилася відразу після молитви, очолив о. Мирон Гринишин – духівник Руху.  Йому співслужили о. Зиновій Федькович, адміністратор місцевої парафії та о. Ігор Задерецький і о. Тарас Сидор з сусідніх Дуліб. У часі проповіді, о. Мирон закликав присутніх ще більше довіритися Богу, маючи за приклад Богородицю, йти слідами Господніми так, як Вона це чинила.

Господині  святкової зустрічі почастували своїх гостей гарно, потім усі слухали концертну програму, наприкінці відслужили подячний молебень до Матері Божої. Учасники святкової зустрічі дуже дякують за чудову організацію такого заходу, бо мали можливість піднести вгору свої серця і весь цей час бути в Божій присутності.

Повідомила Анна Курилишин