Спільнота «Матері в молитві» з м. Моршин відсвяткувала 10-ту річницю від заснування

DSCN81969 квітня 2016 року, молитовна спільнота “Матері в молитві”, яка діє на парафії Покрови Пресвятої Богородиці в м. Моршин, святкувала 10-ту річницю від заснуваня. Святкування розпочалися з традиційної молитви матерів, очоленої координатором спільноти Стрийської єпархії п. Анною Форостиною, під час якої багато членкинь спільноти мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння. Після цього було відслужено Божественну Літургію, яку очолив духівник спільноти матерів Стрийської єпархії отець Мирон Гринишин, який звернувся до присутніх у храмі зі словом духовної науки.

Після богослужіння о. Мирон привітав моршинську спільноту матерів з їхнім ювілеєм та від імені владики Тараса Сеньківа Єпарха Стрийського вручив подячні грамоти засновниці спільноти пані Анні Теслі та слугині пані Оксані Бухінській, яка сьогодні очолює спільноту. Програму продовжив виступ Моршинського зразкового хору “Джерельце” під керівництвом заслуженого діяча культури п. Ірини Король.

Завершились святкування подячним Молебнем до Богородиці в каплиці біля джерела Матері Божої. На завершення, з подячним словом до присутніх звернувся парох парафії о. Іван Пецюх, який висловив подяку всім організаторам і учасникам святкування.

Повідомила Оксана Бужинська