Спільнота «Матері в молитві» з с. Стрілків на Стрийщині відсвяткувала 10-ту річницю від заснування

image (1)

5 червня 2016 року, спільнота «Матері в молитві» с. Стрілків урочисто відсвяткувала 10-ту річницю від свого утворення. Спільноту створено в лютому 2006 року. Зараз у ній моляться близько 30 членкинь, які збираються раз у тиждень щонеділі. Моляться не лише за своїх дітей і свої родини, а за усіх дітей, за парафію, за припинення війни, за хворих і немічних, а також за всіх, хто просить про молитву. Розпочалися святкування традиційною молитвою матерів, яку очолила координатор руху в Стрийській єпархії п. Анна Форостина. По закінченні спальної молитви матерів розпочалася Божественна Літургія, яку очолив духівник руху – о. Мирон Гринишин. Йому співслужили адміністратор храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Зеновій Стехнович, сотрудник о. Роман Дячишин та інші запрошені священнослужителі.

Звертаючись до присутніх з словом проповіді, о. Мирон наголосив на великій силі молитви і витривання у вірі, а також закликав матерів ще більше любити Бога і довіряти Йому кожну хвилину свого життя. Також, в часі Літургії, отці засилали свої молитви до Господа за те, щоб Він вислуховував прохання матерів через заступництво Матері Божої, за їхнє здоров’я і членів їхніх родин, щоб спільноти поповнювалися, омолоджувалися, та щоб Дух Святий керував їхніми зустрічами.

Після богослужіння відбувся святковий концерт, поставлений дітьми разом зі спільнотою, частування і одночасно вивчення нових пісень та подячний молебень до Богоматері, окроплення свяченою водою і благословлення на подальшу працю. Такий насичений і корисний день  – дарунок для душі і тіла.