Спортивні табори від Відділу душпастирства спорту УГКЦ

16 серпня 2018 року в  смт Журавно завершилися чергові два заїзди спортивних таборів “Свіча-Спорт Футбол”, організовані о. Олегом Кобелем, керевником Відділу душпастирства спорту УГКЦ. Відразу після них розпочався новий табір мистецького спрямування “Свіча-Пісня”. За два тижні діти та молодь з Стрийської, Самбірсько-Дрогобицької єпархій, Львівської та Тернопільсько-Зборівської Архиєпархій не лише молилися, бавилися, займалися футболом, але й навчалися нових для себе видів спорту: боксу і флорболу.

Один день був дуже цікавим, адже включав в себе особисті змагання з 8-ми дисциплін. Завдяки співпраці з ГО “Спорт для всіх” у Львівській області було організовано Олімпійський день, десятки дітей було нагороджено медалями, кубками і почесними грамотами за зайняті місця. Не менш цікаво було для молоді взяти участь у І-му З’їзді молоді Стрийської єпархії.

Традиційно, як для таборів Журавно, багато часу приділялося для розвитку творчих здібностей у дітей: конкурси, складання пісень, малювання і багато іншого. Наступним пісенним табором заопікувався о. Роман Штігер з м. Новий Розділ та кілька аніматорів. Кожен день табору молодь вивчатиме українські народні та сучасні пісні, дізнаватиметься про українських композиторів, організовуватиме пісенні конкурси. Не менш важливо і те, що за 7 днів табору молодь навчиться співати Божественну Літургію.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.