Спортивно-відпочинковий табір «Подаруй світло мені» в с. Подусільна на Перемишлянщині

1437934743_cam0218219-24 липня 2014 року, в с.Подусільна Перемишлянського району відбувся спортивно-відпочинковий табір під назвою «Подаруй світло мені». У ньому приймали участь діти віком 9-14 років.

Кожен день розпочинався з Літургії в церкві Преподобної Параскевії, яку очолював провідник табору о. Віктор Мельник. Аніматорами була молодь парафії св. Миколая м. Перемишляни, а саме: Кисіль Ганнуся, Кисіль Ірина, Процак Анастасія, Турківський Тарас та Підгірний Андрій.

Опісля діти мали працю в гуртках, спортивні змагання з різних видів, козацькі забави, подолання дистанції з перешкодами в лісі та багато іншого. Також, одного дня діти відвідали хутір Куліби, де проводилися спільні ігри та смакували куліш, приготований п. Андрієм Тивонюком, директором МА «Козацтво» м.Перемишляни.

Окрім спортивно-вишкільних заходів, учасники табору мали також і духовні розважання на теми: «Сім дарів Святого Духа» та «Дев’ять плодів Святого Духа». Науки проводила п. Роксолана Гуніник. Цікавим видався конкурс «Міс і Містер» табору, який з ініціативи дітей мав своє творче продовження, чим приємно здивували своїх наставників.

Кожен день був насичений цікавими і неповторними подіями, які залишаться у маленьких і добрих серцях на довго. На жаль, час минув швидко, але важливо те, що ми більше пізнали одні одних і це є запорукою єдності та розвитку дружніх стосунків на майбутнє.

Джерело: http://ugccsm.org.ua