Стрийська єпархія збагатилася двома священиками

09У неділю самарянки, 10 травня 2015 року, під час Архиєрейської Божественної Літургії в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці (м. Стрий), Преосвященний Владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, рукоположив у пресвітери двох дияконів – Богдана Лопишка і Романа Федишина.

Вітаючи новопоставлених священиків, Владика Тарас побажав, щоб своїм служінням вони могли торкнутися кожної людської душі, розбуджувати в інших спрагу за Богом, відкривати людям небо, вічність, які починаються вже тут, на землі. Архиєрей пригадав, що покликання кожної людини є дуже індивідуальним, неповторним і цінним у Божих очах та закликав новоієреїв «не загашувати його водою земною, але дозволили себе напоїти благодаттю Святого Духа, живою водою Божої любові».

По закінчення Літургії новопоставлені ієреї уділили присутнім своє благословення.

Довідка:

о. Роман Федишин народився 2 лютого 1991 року в с. Бережниця Жидачівського району Львівської області. У 2007 році закінчив Бережницьку середню школу І-ІІІ ступенів і вступив на підготовчий курс до Львівської духовної семінарії Святого Духа. Упродовж 2008-2014 років навчався у Львівській духовній семінарії Святого Духа. 31 серпня 2014 року прийняв дияконські свячення з рук владики Богдана Манишина, єпископа-помічника Стрийської єпархії. Дияконське служіння виконував при катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию.

о. Богдан Лопишко народився 28 січня 1990 року в с. Березина Миколаївського району Львівської області. У 2007 році закінчив Роздільську середню школу І-ІІІ ступенів і вступив на підготовчий курс до Львівської духовної семінарії Святого Духа. Упродовж 2008-2014 років навчався у Львівській духовній семінарії Святого Духа. 31 серпня 2014 року прийняв дияконські свячення з рук владики Богдана Манишина, єпископа-помічника Стрийської єпархії. Дияконське служіння виконував при катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию.

Прес-служба Стрийської єпархії