Священик взяв участь у змаганні з армреслінгу

А125 липня 2015 року, на парафії Св. влкмч. Дмитрія с. Вільхівці після молебня за мир в Україні та здоров’я українських військовослужбовців пройшло змагання з армрестлінгу між молоддю сіл Туради та Вільхівці. В своєму зверненні до учасників адміністратор парафії о. Василь Попик, розповів про історію цього виду спорту, в якому запорукою перемоги є не лише сила, а також витривалість і спритність.


Метою цього спортивного заходу було показати молоді, що як і в спорті так і в духовному житті, щоб досягнути очікуваних результатів потрібна постійна праця над собою.

Змагання проходили в двох вагових категоріях, від 75 – 90 кг., абсолютка – до 94 . Кожен учасник проходив зважування, а потім за професійним столом для армрестлінгу брав участь у змаганні. Суддею був Олег Трембецький, хлопець який професійно займається цим видом спорту.

Переможцем з правої і лівої руки в категорії від 75 до 90 кг., став адміністратор парафії о. Василь, який теж взяв участь у змаганнях, в категорії абсолютка  переміг Бохінський Тарас з с. Туради.

Після змагання хлопці заповнили також листівки для українських воїнів, де запевнили їх у своїй молитві.

 

Повідомив: о. Василь Попик