Священика Стрийської єпархії нагороджено відзнакою начальника Генерального Штабу Збройних Сил України

_DSC0017Військового капелана о. Ростислава Височана священика Стрийської єпархії, Голову єпархіальної комісії душпастирства силових структур, відзначено почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед збройними Силами України».

Отцю Ростиславу, який від початку АТО регулярно відвідує українських військових, цю відзнаку вручено за вагомий внесок у здійснення душпастирської опіки, духовної та морально-психологічної підтримки військовослужбовців Збройних Сил України, які приймають участь  в антитерористичній операції в Східних областях України та з нагоди Дня Збройних Сил України.

Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України нагороджуються військовослужбовці, працівники Збройних Сил України громадяни України за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України.

Загалом, від Стрийської єпархії українських військових в зоні АТО регулярно відвідують 10 священиків-капеланів. Усі вони добровільно зголошувалися їхали в зону бойових дій для служіння та підтримки військових. Присутність капеланів-духівників на фронті підсилює віру і бойовий дух захисників України.

 

Прес-служба Стрийської єпархії