Священики деканату м. Стрий подякували Богові за прожитий рік

26 грудня 2017 року, в храмі святих апостолів Петра і Павла в м. Стрию, за щорічною традицією відбулася подячна Божественна Літургія, в часі якої священнослужителі Стрийського деканату молитовно дякували Господу Богу за Його милосердя та дари, отримані в році, що минає. Подячну Літургію очолив канцлер Стрийської єпархії о. д-р Володимир Ждан. На богослужінні були присутні також родини священиків, які зібралися, щоб подякувати Богові за прожитий рік.

Звертаючись до присутніх з проповіддю та розважаючи над євангельським уривком про зцілення Ісусом десятьох прокажених о. Володимир наголосив на тому, що кожна людина в будь-яких обставинах життя повинна вміти подякувати Богові за все: “Ми сьогодні дякуємо Богові за цей прожитий рік. Важливо нам є пригадати і скласти подяку Богові за все, що Він нам дав перейти усі випробування цього року, подякувати нашому Спасителеві за дар священства і служіння, якими він нас обдарував, подякувати за те, що ми цей дар не змарнували. Нехай Господь Бог усім нам дарує надалі силу, щоб нести світові Боже Слово, слово правди, справедливості, миру”.

Після закінчення Літургії, о. Володимир подякував протопресвітеру деканату м. Стрия о. Мирону Гринишину, адміністратору парафії святих апостолів Петра і Павла о. Роману Яціву та всім присутнім священнослужителям та їх родинам за спільну молитву і побажав прожити 2018 рік у співпраці з Богом, спільно пізнавати та здійснювати волю Божу і ділитися тим милосердям, яким благословив нас Господь.

Варто зазначити, що звичай подячних Божественних Літургій у деканаті міста Стрия існує вже декілька років. Щороку такі богослужіння відбуваються наприкінці грудня в іншому храмі міста.

Прес-служба Стрийської єпархії

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.