Священики деканату м. Стрия дякували Богові за прожитий рік

unnamed (1)29 грудня 2014 року, у храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії, що у Стрию, служилася архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський. На богослуженні були присутні священики та миряни деканату м. Стрия, які зібралися, щоб подякувати Богові за прожитий рік.

«Ми стали свідками великого духовного пробудження – пробудження свідомості суспільства, людяності, благородства», – зазначив у своїй проповіді Єпископ, аналізуючи події, які довелось пережити за останній рік. Також, в контексті згадуваних подій, проповідник зауважив, що цей рік навчив нас, як народ, довіряти Богові, зробив нас свідками сили молитви.

Єпарх Стрийський назвав присутнім священикам три речі, які би мали бути сповнені ними у наступному, 2015 році. Владика Тарас закликав духовенство у своєму служінні бути свобідними в Бозі, пригадуючи, що до священичого служіння їх вибрав Господь.

Другим закликом Єпископ спонукав священиків бути покірними співпрацівниками Божої милості у здійсненні того, що Господь у своєму провидінні визначив, та зауважив, що потрібно бути щедрими і чесними перед Богом у своєму священичому служінні.

А третє звернення Владики Тараса будувалось на словах Євангелія дня (Мр. 8, 11-21), розважаючи над якими, Єпископ закликав священнослужителів не переживати за дочасні блага, бо Господь є з нами, і довіряти Йому.

На завершення, Архиєрей побажав прожити 2015 рік у співпраці з Богом, пізнаючи та здійснюючи Його волю у всьому.

Звичай «подячних Літургій» у стрийському деканаті існує вже декілька років. Щоразу такі богослуження відбуваютсья в іншому храмі.

Прес-служба Стрийської єпархії