Священики з Миколаївщини відвідали українських військовослужбовців

SDC12137З 1 до 3 квітня 2015 року, духовно-волонтерську місію до стрийської військової частини, яка несе бойову службу захищаючи повітряний простір України здійснили о. Василь Подобівський з с. Гірське та о. Володимир Спас з с. Раделичі Миколаївського району.

Головною метою подорожі була духовна послуга бійцям, що стоять на варті українського неба. Священики сповідали солдатів та офіцерів, провадили духовні зустрічі та особисті бесіди, а також служили Божественну Літургію.

Окрім цього, нашим захисникам доставили продукти харчування, зібрані парафіянами сіл Раделичі, Гірське, Більче та парафії св. Архистратига Михаїла м. Миколаєва. Вдячно зворушені бійці були і малюнками дітей Раделицької школи та національним прапором з побажаннями від них.

Командування та особовий склад висловили вдячність усім, хто долучився до цієї благородної справи. Особливу подяку від них заслужили священики, які надали військовим змогу відбути Великодню сповідь та у важких обставинах служби підтримали їхній моральний дух. А діти Раделицької школи будуть мати як пам’ятку державний прапор з автографами бійців.