Святкування 10-ої річниці спільноти «Матері в молитві» в с. Верчани на Стрийщині

 

25 червня 2017 року, спільнота «Матері в молитві» парафії с. Верчани Стрийського району, урочисто відзначала своє 10-ти річчя. Розділити радість святкування та  з’єднатись у спільній молитві на свято численно прибули запрошені матері інших парафій. Координатора руху п. Анну Форостину та гостей урочисто з запашним хлібом, щирим серцем та віршованими привітаннями зустріли: молодь парафії, адміністратор храму о. Богдан Дмитрів та місцева спільнота матерів.

Після вітального слова п. Анна запросила усіх присутніх долучитися до спільної материнської молитви, під час якої матері мали можливість приступити до Святого Таїнства Покаяння, яке уділяли о. Михайло Підлубний, о. Михайло Нанівський та о. Олександр Ройко. Перед Святою Літургією було освячено хоругву для спільноти «Матері в молитві» та пам’ятні образки з зображенням покровителя храму – святого Архистратига Михаїла.

Святу Літургію очолив о. Богдан Дмитрів, йому співслужив диякон Тарас Пиріг. У своїй науці диякон зосередив  увагу матерів над розумінням щастя для християн. Він також підкреслив, що найбільшим щастям для матерів є відчування Божої опіки над собою.

Також, проповідник звернув увагу матерів на постать о. Омеляна Ковча, котрий не бажав виходити з концентраційного табору, оскільки у ньому він навертав до християнства і це для нього було найбільшим щастям, незважаючи на жахливі умови проживання. Свою науку диякон Тарас завершив словами зі Святого Письма: «Не турбуйтесь вашим життям, що вам їсти та що пити; ні тілом вашим, у що одягнутись […] Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться.”

Після завершення Літургії диякон Тарас, від імені преосвященного владики Тараса (Сеньківа) вручив подячні грамоти за ревну і довготривалу молитву з дня заснування спільноти “Матері в молитві” чотирьом учасницям місцевої парафіяльної спільноти.

Отець Богдан Дмитрів висловив щиру подяку п. Анні та всім матерям за спільну та ревну  молитву, а слугиня спільноти п. Любов Брич запросила усіх матерів розділити святкову трапезу у місцевому будинку «Просвіти», де  матері та молодь села своїм мелодійним співом і віршами створили святкову атмосферу та незабутні враження від зустічі, котрі надовго залишаться у серцях усіх присутніх.

Завершилось святкування подячним молебнем до Христа Чоловіколюбця у місцевому храмі, після якого матері були окроплені свяченою водою, одержавши благословення на щасливе повернення.

Повідомила Ірина Козар

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.