«Покрий нас чесним Твоїм омофором»

Dof8EN5wqloЗ нагоди свята Покрови Пресвятої Богодиці та Дня захисника України, 18 жовтня 2015 року, на парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Волиця-Гніздичівська, що на Жидачівщині було проведено невеличкий концерт.

Організаторами та учасниками свята були парафіяльні спільноти Українська молодь Христові та “Діти Світла”, а також о. Володимир Кузик.

Оскільки свято було приурочене даті 14 жовтня, діти пригадали трішки історії нашого українського народу і події сьогодення на теренах Східної України. Закликали шанувати її і вже сьогодні робити щось для майбутнього нашої держави. Також, до присутніх звернувся о. Володимир, який наголосив на важливості спільної відповідальністі кожного за майбутнє нашої Батьківщини.

Віддаючи шану Пресвятій Благословенній Діві Марії, чеснішій від Херувимів усі спільно благали її: “Покрий нас чесним Твоїм омофором від усякого зла і принеси молитви за нас, недостойних, Сину Твоєму і Богу нашому, Ісусу Христу, щоб спастися душам нашим.” А на закінчення свята пролунала пісня “О Царице”.

УМХ, с. Волиця-Гніздичівська