Табір «Мандрівка в Країну Щастя» у с. Дроговиж та с. Устя на Миколаївщині

IMG_543712 серпня 2015 року, з благословення пароха о. Романа Коцопея, у парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Дроговиж та св. муч. Микити села Устя Миколаївського району стартував дитячий табір Веселі канікули з Богом – «Мандрівка в Країну Щастя».

Такий захід в даних парафіях проводиться вперше і годі було передбачити кількість учасників. Реально організатори табору розраховували на 50-60 дітей. Та якою була несподіванка, коли число учасників кожного дня було вдвічі більше! На завершення табору 154 юних парафіян отримали грамоти учасників Веселих канікул з Богом. А те, що незважаючи на спеку, всі так чисельно збирались, треба завдячувати аніматорам з Центру Академічного Душпастирства Оксані Цюпці та Тетяні Малицькій.

Кожен день учасники табору разом  з отцями розпочинали зі спільної молитви. А потім було все: і поділ на команди з власними назвою, девізом та піснею; і запальні банси, в яких і священики брали участь; і щоденні Великі Ігри…

За час табору команди взяли участь у майстер-класі з виготовлення браслета, навчились робити ляльку-мотанку, відкривали свої таланти у театральному гуртку, який щодня представляв нову пантоміму.

Під час катехизаційної частини, таборовики, разом з п᾽ятьма «моряками» пробивались крізь шторм в Країну Щастя. Дізнались що є покликані бути громадянами Небесної Батьківщини. А на Службі Божій невидимо започатковуємо Царство Боже у своїх серцях. Діти могли наочно побачити як готується проскомидія, дізнавались що означають різні частини Служби Божої, і якої участі в ній від нас очікує Ісус.

Кожен день завершувався Великою Грою, в якій гартувався командний дух: з різних сіл, різного віку діти творили єдину команду-спільноту. Тому пісня «Це я, це я будую спільноту…» стала девізом нашого табору.

Особлива подяка старшим хлопцям і дівчатам з Устя і Дроговижа, які були помічниками аніматорів на Великих Іграх та майстер-класах, капітанами команд. За активну участь у таборі вони з 20 по 22 серпня візьмуть участь у вишколі молодіжних лідерів у Карпатах.

В останній день табору діти святково одягнені у вишиванки взяли участь у Божественній Літургії, по закінченні якої отримали грамоти учасника табору і солодкий стіл.

Ще свіжі спогади від минулих канікул, а діти вже з нетерпінням чекають наступних Веселих Канікул з Богом!

                                                                                                                         о. Петро Верхоляк