Табір «Між небом та землею» у с. Підгірці

25 червня 2018 року Божого розпочалось традиційне таборове літо в парафії Зіслання Святого Духа у селі Підгірці на Стрийщині. Кожний день табору розпочинався Божественною Літургією та наукою о. Богдана Дмитріва та брата Романа Щурка. Табір « Між небом та землею» взяв собі за гасло одну з цитат Блаженнішого Любомира Гузара: «Ціль свободи є робити добро». Сам табір відбувався в дружній атмосфері. Програма супроводжувалась веселими іграми та бансами, співами та роздумами над Святим Письмом.

Кожного дня була теренова гра, в якій діти вчились бути одною командою. Багато радості та щастя принесли водні процедури та велика гра, яка відбувалась на території всього села. Діти кожного вечора нестерпно чекали початку нового таборового дня, який приносив  їм море позитиву та емоцій. 27 червня 2018 року також був проведений вечір молоді 15+, у програмі якого молодь із захопленням слухала науку бр. Романа Щурка про дошлюбну чистоту, проводили різні цікаві ігри та конкурси.

Висловлюємо щиру подяку аніматорам, які були представниками МХО Марійська Дружина та ГО СУМ. З нетерпінням чекаємо Вас на нашій парафії наступного року.

   Повідомив бр. Роман Щурко

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.