Табір «Покликані творити»

З 17 до 26 липня 2017 року відбувся табір “Покликані Творити 2017”, який, був організований за ініціативи спільноти УМХ смт. Розділ, та активної участі спільноти УМХ сіл Трибоківці і Квітневе. Протягом десяти днів, близько 50 молодих людей молодь з смт Розділ, с. Верин, с. Квітневе, с. Трибоківці, с. Ліщин, с. Березини, м. Червонограду, м. Новий Розділ відпочивали і молилися в с. Микуличин, що знаходиться неподалік від міста Яремче на Івано-Франківщині.

Кожен з учасників на все життя запам’ятає ранкову зарядку, манну кашу, гутірки , майстер-класи, а також безмежно гарні краєвиди з г. Говерли. Кожен день був особливим, завжди була Літургія, Вечірня, гутірки, мали тімбілдінг, вотербол, похід на г. Свинянку, нічні чування, вервицю по с. Микуличин та спортивні змаги.

«Цих 10 днів були справді неймовірними для всіх учасників. За час табору Господь розкрив різні таланти учасників, і це було надзвичано. Кожен день був незабутнім. Особливим моментом стало підкорення гори Говерли, що запам’ятається назавжди», – так про табір висловлюється один з його організаторів о. Анатолій Доманський.

Дякуємо всім за цей чудовий табір, дякуємо жертводацям, батькам та проводу, особливо дякуємо нашим учасникам.

Повідомила: Радилицька Ольга

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.