Тиждень милосердя і патріотизму в парафії

05З 30 травня по 4 червня 2016 року, в парафії Миколая Чарнецького УГКЦ, що у Стрию, відбувся тиждень милосердя і патріотизму. Протягом цього часу вірні парафії могли долучитися до допомоги воїнам АТО. У понеділок, 30 травня, після Святої Літургії і благословення на початок праці, бажаючі розпочали плетіння маскувальної сітки для військових, які знаходяться на передовій. Протягом кількох днів до праці долучалися представники парафіяльних спільнот, діти та всі бажаючі.

Також, для військових були приготовані подарунки, серед яких вишиванка, малюнки від наймолодших та домашня випічка. Частина цих подарунків ще у середу була передана воїнам через парафіянина, який після відпустки повертався у зону бойових дій.

Згадані заходи проводились в рамках акції «Стрияни – воїнам АТО», яку ініціювало громадське об’єднання «Майдан Стрийщини». Після завершення частини роботи, плануємо передати «естафету» вірним інших парафій Стрия. Подібна акція вже відбувалася минулого року в центрі нашого міста. Цього року вона розпочалася з нашої парафії.

За матеріалами: http://mchparish.blogspot.com