Тиждень соціального служіння у с. Підгірці на Стрийщині

З 4 по 11 лютого на парафіях УГКЦ відбувається тиждень соціального служіння. У с. Підгірці на Стрийщині цей тиждень розпочався у Неділю блудного сина Літургією з молитвами за онкохворих людей (4 лютого є всесвітнім днем боротьби проти раку), а серед тижня адміністратор парохії с. Підгірці Стрийського району о. Богдан Дмитрів відвідав парафіян з згаданою хворобою. У вівторок, 6 лютого, у місцевій школі-інтернаті в каплиці свв. Софії, Віри, Надії, Любові працівники, вчителі, учні, парафіяни храму Зіслання Святого Духа молились Молебень до Христа Чоловіколюбця за зцілення учня школи Максима Стасіва, який вже третій рік очікує в лікарні в Індії на донора кишечника і журналістки Марічки Ходовицької, котра часто висвітлювала про події в школі на ТВ “ЛАН”.

Також у парафії відбулися слухання про співпрацю з БФ “Карітас” щодо соцпроектів. А своєрідним закликом не бути байдужими до психологічних помилок молодих людей стала (за участю Марійської дружини) вистава про блудного сина. Театралізоване дійство відбулося на парафіях сіл Верчани, Підгірці та в актовому залі школи-інтернат. Молодь настільки глибоко перейнялась долею блудного сина, що злились з персонажами того часу даючи можливість усім присутнім духовно пережити біль батька у розлуці з сином . Розпуку молодого хлопця , котрий зрозумів, що мандри в чужину- то марнота й дорога в чужину таки проклята.

Кульмінаційним моментом притчі є всепрощаюча любов Бога до нас. Так , як батько страждав, але не втрачав надії і чекав на блудного сина так і Бог чекає кожний день на своїх блудних синів і дочок . Він завжди пам’ятає про своїх дітей, бо він – Дорога, Правда і Життя !

 

Повідомив о. Богдан Дмитрів

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.